Pan Klimek

+48 533 606 455

Logo Pan Klimek

Usługi

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Instalacja klimatyzacji

Wykonamy montaż instalacji klimatyzacyjnej – od profesjonalnego doradztwa, po serwis i wsparcie pogwarancyjne. Dobierzemy urządzenia i przygotujemy instalację w domu jednorodzinnym, mieszkaniu czy firmie. Ze względu na zróżnicowane potrzeby, każdy klient jest przez nas traktowany indywidualnie.

Korzystamy ze sprawdzonych klimatyzatorów, takich marek jak: GREE, Mitsubishi Electric, Fujitsu, LG czy Samsung.

Kto może zamontować klimatyzator?

Serwis klimatyzacji

Zrealizujemy przegląd klimatyzacji – zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. W klimatyzatorze nieustannie dochodzi do wymiany powietrza. Gdy następuje jego przepływ, zanieczyszczenia osadzają się na filtrach.

Regularne serwisy klimatyzatorów pozwalają na utrzymanie świeżego i zdrowego powietrza w domu, a także utrzymanie samego klimatyzatora w dobrej kondycji.

W przypadku awarii urządzenia chłodzącego, możesz na nas liczyć! Zdiagnozujemy przyczynę awarii, wymienimy uszkodzone części lub w razie konieczności, całe urządzenie. A o ewentualnych kosztach usunięcia awarii poinformujemy Cię przed faktem.

Dlaczego regularne serwisowanie klimatyzacji jest tak ważne?

Instalacja i serwis wentylacji

Jeśli budujesz lub remontujesz dom i rozważasz montaż rekuperacji (wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła), chętnie pomożemy. Na podstawie projektu lub wizji lokalnej przygotujemy spis niezbędnych materiałów i dobierzemy rekuperator. Otrzymasz szczegółową wycenę, a ostatecznie perfekcyjnie wykonaną instalację.

Przy wyborze materiałów wentylacyjnych kierujemy się przede wszystkim jakością ich wykonania. Rekuperacja to inwestycja, która powinna służyć Ci przez wiele lat, bez konieczności ingerowania w instalację.

Zajmiemy się również instalacją standardowej wentylacji. Przerobimy istniejącą już instalację oraz wykonamy całkiem nową, od A do Z.

Czym jest rekuperacja?

Montaż pompy ciepła

Pompa ciepła, a więc źródło ogrzewania domu zasilane prądem, to urządzenie zyskujące w ostatnich latach na popularności. Trudno się dziwić, ponieważ często okazuje się to tańszym rozwiązaniem od alternatywnych źródeł ogrzewania. A jeśli masz fotowoltaikę i rozważasz montaż pompy ciepła – to rzeczywiście będzie to duet idealny.

Pomożemy w doborze urządzenia o właściwej mocy, ja i wyborze konkretnego modelu, następnie wykonamy montaż powietrznej pompy ciepła.

Montaż pompy ciepła w domu

Jak to się odbywa? 4 kroki do klimatyzacji lub wentylacji

01.

Kontakt

Zadzwoń do nas, wyślij maila lub wypełnij formularz kontaktowy – oddzwonimy do Ciebie, aby umówić termin wizji lokalnej z konsultacją.

02.

Konsultacja

Przyjedziemy na miejsce realizacji, sprawdzimy warunki montażu i porozmawiamy o twoich potrzebach. Doradzimy i wyjaśnimy wszystkie szczegóły, a także dobierzemy odpowiednie urządzenia.

03.

Wycena

Po konsultacji przygotujemy w naszym biurze szczegółową wycenę, którą wyślemy do ciebie mailem. A jeśli zaakceptujesz ofertę, uzgodnimy termin realizacji i w razie potrzeby przygotujemy umowę.

04.

Realizacja

Stawimy się w uzgodnionym wcześniej terminie i wykonamy montaż zgodnie z ustaleniami, przy zachowaniu wysokiej jakości i porządku. I już! Teraz pozostaje tylko cieszyć się chłodnym i świeżym powietrzem.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Umów się na bezpłatną konsultację lub wycenę.