Pan Klimek

+48 533 606 455

Logo Pan Klimek

Fachowcy

Polecamy fachowców

Polecamy fachowców

Doświadczeni fachowcy z polecenia.

Budujesz dom? A może robisz remont w mieszkaniu? Jeśli tak, to pewnie przydaliby Ci się świetni i doświadczeni fachowcy. Na co dzień ściśle współpracujemy z wykonawcami różnych instalacji i możemy z czystym sumieniem polecić kilku z nich 🙂

Wiemy, że poszukiwania bywają trudne, dlatego postanowiliśmy spróbować je ułatwić korzystając ze swojego doświadczenia i kontaktów, które nawiązujemy podczas zleceń. Polecamy jednak tylko tych przedsiębiorców, którzy charakteryzują się wiedzą i profesjonalizmem, a efekty ich pracy widzieliśmy na własne oczy.

HydroPrzerwa Usługi Hydrauliczne.
Daniel Przerwa.

HYDROPRZERWA-logo

Daniel jest hydraulikiem z prawdziwego zdarzenia. Zadba o profesjonalne wykonanie instalacji wodnej, kanalizacyjnej, grzejnikowej. Zajmie się także centralnym ogrzewaniem oraz ogrzewaniem podłogowym. W ramach współpracy może również zrealizować tzw. biały montaż w łazience i kuchni, a więc montaż wc, wanny, baterii, umywalki czy zlewu.

Zatem z usług tej firmy możesz skorzystać zarówno na etapie budowy czy remontu, jak i wykończenia pomieszczeń. Dodatkowo, ściśle współpracujemy z Danielem przy montażach powietrznych pomp ciepła – tak, aby usługa była zrealizowana w całości. My zajmujemy się instalacją freonową, a Pan Przerwa hydrauliczną.

HydroPrzerwa świadczy usługi głównie na terenie województwa mazowieckiego.

Kontakt

INNOWATOR Diagnostyka, pomiary sieci
i instalacji elektrycznych.
Sebastian Głogowski

Sebastian to elektryk z uprawnieniami, który nie boi się trudnych zleceń, bo jak sam twierdzi „INNOWATOR, gdy INNI się poddają znajduje niekonwencjonalne rozwiązania”. Pomoże zarówno przy kosztorysowaniu instalacji elektrycznych, ich projektowaniu, przeprowadzeniu ekspertyzy, jak i samym wykonawstwie. Co więcej, wykona:

  • pomiary odbiorcze i pomiary okresowe instalacji elektrycznych, również po modernizacjach,
  • prefabrykację rozdzielni (wykonywanie tablic mieszkalnych, modernizacja już istniejących, dokładanie nowych zabezpieczeń, wymiana),
  • usunięcie awarii instalacji elektrycznych,
  • montaż osprzętu elektrycznego, tzw. biały montaż.

Jego klientami są spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe, przedsiębiorcy, a także osoby prywatne. Sebastian świadczy usługi głównie na terenie województwa mazowieckiego.

Kontakt

Logo Innowator

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Umów się na bezpłatną konsultację lub wycenę.