Pan Klimek

+48 533 606 455

Logo Pan Klimek

O Nas

O nas

O nas

Poznaj nasz zespół

Klimatyzacja i wentylacja to nie tylko nasza praca, ale także nasza pasja – dlatego możesz liczyć na wysoką jakość zrealizowanego przez nas zlecenia. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, dlatego przy każdej realizacji mamy w pamięci kilka ważnych dla nas haseł:

  • profesjonalizm,
  • wysoka jakość,
  • jasna komunikacja z klientem,
  • porządek.

Śledzimy nowości pojawiające się na rynku i bierzemy udział w szkoleniach, aby nasza wiedza i kompetencje były stale na najwyższym poziomie. Posiadamy wszystkie niezbędne do wykonywania naszej pracy sprzęty oraz zaplecze sprawdzonych i rzetelnych dostawców.

Siedziba firmy znajduje się w spokojnej Nowej Małej Wsi, ale świadczymy usługi na terenie całego województwa mazowieckiego, a dojazd do klienta jest bezpłatny.

Z perspektywy czasu

Dawno, dawno temu… (całe 14 lat!), Pan Klimek rozpoczął swoją przygodę z instalacją klimatyzacji i wentylacji. Jako 20-letni chłopak planował jedynie dorobić, a to zajęcie miało być tylko „na chwilę”. Szybko się jednak okazało, że złapał bakcyla i już wtedy wiedział, że w tym fachu będzie najlepszy.

Będąc młodym stażem pracownikiem, uczył się pilnie, podnosił kwalifikacje i budował doświadczenie. Wtedy zaczęła się rodzić pasja, a z każdym rokiem Pan Klimek nabierał przekonania, że już wie czym chce się zajmować w życiu zawodowym. I tak, 3 lata później (7.05.2012) założył własną działalność – wtedy pod nazwą Ice-Went Maciej Klimek, która funkcjonuje do dziś. Początkowo jako podwykonawca, później już na własną rękę rozwijał swój biznes.

Przez te 11 lat działo się wiele, nawiązywały się różne współprace, niektóre krótkotrwałe, a inne trwające aż do teraz. Rozwój biura i obsługi klienta, niedawna zmiana nazwy firmy i rebranding… Jedno natomiast pozostaje niezmienne – pasja i wysoka jakość świadczonych usług.

Maciej Klimek

O właścicielu

Pan Klimek nie lubi mówić o sobie zbyt wiele, ale uchylimy rąbka tajemnicy :). Maciej ma stale niedosyt, jeśli chodzi o własną wiedzę, jest pogodną osobą, a najbardziej w świecie przejmuje się opinią klienta. Łatwo się z nim komunikuje, zawsze jest szczery i chętnie pomaga rodzinie i przyjaciołom. Ceni sobie przyjemną atmosferę w pracy i pracowitość.

W pracy zwraca szczególną uwagę na porządek i estetykę, a po pracy często długo myśli nad przebiegiem instalacji, żeby zaproponować klientowi najlepsze rozwiązania. Nie wyobraża sobie pracy w korporacji ani w ogóle siebie w innym zawodzie.

Najnowsze artykuły

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Umów się na bezpłatną konsultację lub wycenę.

biuro@panklimek.pl