Pan Klimek

+48 533 606 455

Logo Pan Klimek

O Nas

O nas

O nas

Poznaj nasz zespół

Klimatyzacja i wentylacja to nie tylko nasza praca, ale także nasza pasja – dlatego możesz liczyć na wysoką jakość zrealizowanego przez nas zlecenia. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie naszych klientów, dlatego przy każdej realizacji mamy w pamięci kilka ważnych dla nas haseł:

  • profesjonalizm,
  • wysoka jakość,
  • jasna komunikacja z klientem,
  • porządek.

Śledzimy nowości pojawiające się na rynku i bierzemy udział w szkoleniach, aby nasza wiedza i kompetencje były stale na najwyższym poziomie. Posiadamy wszystkie niezbędne do wykonywania naszej pracy sprzęty oraz zaplecze sprawdzonych i rzetelnych dostawców.

Siedziba firmy znajduje się w spokojnej Nowej Małej Wsi, ale świadczymy usługi na terenie całego województwa mazowieckiego, a dojazd do klienta jest bezpłatny. Klimatyzację i wentylację masz na wyciągnięcie ręki 🙂

Z perspektywy czasu

Dawno, dawno temu… (całe 15 lat!), Pan Klimek rozpoczął swoją przygodę z instalacją klimatyzacji i wentylacji. Jako 20-letni chłopak planował jedynie dorobić, a to zajęcie miało być tylko „na chwilę”. Szybko się jednak okazało, że złapał bakcyla i już wtedy wiedział, że w tym fachu będzie najlepszy.

Będąc młodym stażem pracownikiem, uczył się pilnie, podnosił kwalifikacje i budował doświadczenie. Wtedy zaczęła się rodzić pasja, a z każdym rokiem Pan Klimek nabierał przekonania, że już wie czym chce się zajmować w życiu zawodowym. I tak, 3 lata później (7.05.2012) założył własną działalność – wtedy pod nazwą Ice-Went Maciej Klimek, która funkcjonuje do dziś. Początkowo jako podwykonawca, później już na własną rękę rozwijał swój biznes.

Przez te 12 lat działo się wiele, nawiązywały się różne współprace, niektóre krótkotrwałe, a inne trwające aż do teraz. Rozwój biura i obsługi klienta, niedawna zmiana nazwy firmy i rebranding… Jedno natomiast pozostaje niezmienne – pasja i wysoka jakość świadczonych usług.

Maciej Klimek

O właścicielu

Pan Klimek nie lubi mówić o sobie zbyt wiele, ale uchylimy rąbka tajemnicy :). Maciej stale odczuwa niedosyt, jeśli chodzi o własną wiedzę, jest pogodną osobą, a najbardziej w świecie przejmuje się opinią klienta. Łatwo się z nim komunikuje, zawsze jest szczery i chętnie pomaga rodzinie i przyjaciołom. Ceni sobie przyjemną atmosferę w pracy, ale także zapał i charyzmę współpracowników.

W pracy zwraca szczególną uwagę na porządek i estetykę, a po pracy często długo myśli nad przebiegiem instalacji, żeby zaproponować klientowi najlepsze rozwiązania. Nie wyobraża sobie pracy w korporacji ani w ogóle siebie w innym zawodzie.

Co mówią nasi klienci?

Joanna Siemiątkowska
Joanna Siemiątkowska
2023-12-08
Z całego serca polecam firmę Pan Klimek 😊 Jestem wdzięczny za pomoc jaką dostałam, za wytłumaczenie wszystkiego krok po kroku, za profesjonalizm i po prostu ludzkie podejście do klienta. Każda osoba z firmy, z którą miałam kontakt była bardzo pomocna i przemiła 😊 nie byłam łatwym klientem, a mimo to wszystko poszło sprawnie i na najwyższym poziomie. Polecam i pozdrawiam! 👋
Joanna Drozd
Joanna Drozd
2023-09-01
Bardzo polecam! Wspaniały kontakt przed realizacją, wytłumaczone niejasności, pomoc w wątpliwościach. Klimatyzator dobrany idealnie do powierzchni mieszkania. Monterzy bardzo kulturalni, profesjonalni. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Aleksander Folga
Aleksander Folga
2023-08-01
Perfekcyjna instalacja. Zasłużone 5 gwiazdek!
Agnes Folga
Agnes Folga
2023-07-31
Firma 'Pan Klimek' zasługuje na najwyższe pochwały za profesjonalny montaż rekuperacji w moim domu. Jesteśmy z rodziną bardzo zadowoleni z efektów tej inwestycji. Pan Maciej wykazał się dużym zaangażowaniem i wiedzą w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji. Montaż został przeprowadzony rzetelnie, a pracownicy dbali o szczegóły, aby system działał efektywnie i bezawaryjnie. Dzięki rekuperacji mamy teraz znacznie lepszą jakość powietrza w naszym domu. Współpraca z firmą 'Pan Klimek' była przyjemnością. Fachowe doradztwo i elastyczne podejście do naszych potrzeb sprawiły, że czuliśmy się zaopiekowani od początku do końca. Polecam każdemu, kto poszukuje specjalistów w dziedzinie rekuperacji.
Paulina Dębek
Paulina Dębek
2023-07-31
Firma 'Pan Klimek' zasługuje na pozytywną opinię! Skorzystałam z ich usług do montażu pompy ciepła w moim domu i jestem zachwycona efektami. Montaż przeprowadzony został profesjonalnie i sprawnie, a Pan Maciej wykazał się dużą wiedzą i doświadczeniem. Pompa ciepła działa bez zarzutu. Cena za usługę była transparentna i konkurencyjna. Gorąco polecam 'Pan Klimek' każdemu, kto szuka solidnej i profesjonalnej firmy do montażu pomp ciepła.
Adam Smoliński
Adam Smoliński
2023-07-31
Bardzo się cieszę, że wybrałem firmę 'Pan Klimek' do zamontowania klimatyzacji w moim domu. profesjonalne podejście Pana Macieja, wysoka jakość usługi oraz efektywna praca sprawiły, że jestem w pełni zadowolony z efektów. Montaż przeprowadzony sprawnie, terminowo i schludnie. Gorąco polecam Pana Klimka każdemu, kto poszukuje niezawodnej i solidnej firmy do montażu klimatyzacji.
Damian Wiśniewski
Damian Wiśniewski
2023-07-31
Bardzo czysty i sprawny montaż klimatyzacji w bloku z wielkiej płyty. Profesjonalna obsługa i dobór urządzenia do potrzeby. Polecam!
Tomasz Falaciński
Tomasz Falaciński
2023-07-07
Dominika Sykus
Dominika Sykus
2023-06-27
Czyszczenie klimatyzacji, przebiegło sprawnie, szybko bez zbędnych pytań. Panowie bardzo profesjonalni i sympatyczni, mimo dużego ruchu w placówce w żaden sposób nie zakłócali spokoju i nie zagłuszali klientów. Nic tylko polecać !❤️
Patryk Rejniak
Patryk Rejniak
2023-06-27
Bardzo doświadczona i profesjonalna obsługa. Firma godna polecenia!

Najnowsze artykuły

Zainteresowała Cię nasza oferta?
Umów się na bezpłatną konsultację lub wycenę.